Епіфаній сподівається на рівне ставлення до всіх конфесій від нового президента

У ПЦУ сповнені надій, що на посту Президента України Володимир Зеленський стане гарантом дотримання рівного ставлення держави до різних конфесій і законного права релігійних громад змінювати свою юрисдикцію. Про це митрополит Київський і всієї України Епіфаній Думенко написав у своєму вітальному зверненні до новообраного Президента України, опублікованому на сайті ПЦУ.

«Разом із релігійною спільнотою України ми бажаємо, щоб українська держава розвивалася з урахуванням традиційних для нашого народу моральних і духовних цінностей, сприяла зміцненню інституту сім’ї, підтримувала відповідальне батьківство, заохочувала милосердя і благодійність, – йдеться у привітанні. – Помісна Українська Православна Церква, яка і в часи радості, і в часи випробувань завжди була і буде з українським народом, – послідовно підтримувала і буде підтримувати всі конструктивні кроки Глави держави, спрямовані на досягнення цих різноманітних важливих завдань».

«Предстоятель» наголосив, що ПЦУ бажає «і надалі зміцнювати єдність Українського православ’я і через це сприяти єднанню українського суспільства».

«Сподіваюся, що на посаді Президента України Ви будете гарантувати дотримання визначеного Конституцією рівного ставлення держави до різних конфесій, а також законного права вірян і релігійних громад вільно обирати свою юрисдикційну приналежність», – зазначив глава ПЦУ у своєму привітанні.

Схожі публікації