Епіфаній перед виборами намагається спекулювати Майданом

Глава ПЦУ Епіфаній Думенко попередив українців, що перед ними стоїть «серйозний вибір на президентських виборах», а також закликав на голосуванні пам’ятати про Небесну Сотню, яка загинула за європейський вектор розвитку України.

«Ми з вами вибираємо наше майбутнє. Майбутнє на наступні роки. Це те майбутнє, яке ми з вами намітили на Майдані Незалежності, під час Революції Гідності, – повідомив Епіфаній. – Тоді Небесна Сотня поклала своє життя саме за європейський вектор розвитку нашої Української держави».

Також глава УПЦ заявив, що ПЦУ виникла завдяки загиблим в Донбаському конфлікті: «Тисячі наших славних героїв поклали свої життя на вівтар державної незалежності. І завдяки саме їхній жертовності ми і отримали автокефальний статус і визнання нашої української православної церкви».

Крім того, Епіфаній повідомив жителям України, що «агресор намагається нас поневолити фізично і розділити зсередини», а також попередив, що якщо на виборах ми не будемо єдині, то «північний сусід буде мати можливість нас захопити».

Також раніше Епіфаній заявляв, що ПЦУ отримала Томос завдяки Євромайдану, а також закликав обрати президента, який буде «тримати удар».

 

Схожі публікації