Духовенство Вінницької єпархії одноголосно підтримує рішення Архієрейського собору УПЦ

17 листопада 2018 року, після вечірнього богослужіння, відбулися чергові збори духовенства м. Вінниці, на якому були присутні більше 50 священиків. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на клірика Вінницької єпархії протоієрея Віктора Парандюка.

За інформацією священнослужителя, на зборах вирішили «підтримати ініціативу парафіян храмів м. Вінниця про збір підписів на захист УПЦ, підтримку її Предстоятеля, Блаженнішого Митрополита Онуфрія і рішень Архієрейського Собору УПЦ від 13.11.18».

Зібрання вінницького  духовенства також постановило «провести збори на парафіях, щоб роз’яснити рішення Архієрейського Собору УПЦ від 13.11.18 та визначити подальші кроки щодо захисту храмів і підтримки канонічного Православ’я». Окрім того, священнослужителі закликали вірян під час недільного богослужіння в своїх храмах молитовно підтримати єдність УПЦ та не брати участі в будь-яких акціях, задля уникнення провокацій.

Нагадаємо, 15 листопада у Вінниці пройшли екстрені збори духовенства міста, на яких священики єпархії підтримали рішення Собору єпископів УПЦ.

Аналогічно зібрання духовенства Барського благочиння засвідчило повну підтримку Блаженнішому Митрополиту Онуфрію та рішенням Архієрейського Собору УПЦ від 13 листопада 2018 року. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив протоієрей Володимир Тютенко, настоятель храму святителя Луки Кримського, м. Вінниця, пише СПЖ.

«Церква Єдина, і тоді як не призначаються загальні збори Вінницької єпархії для спільного розгляду гострих релігійних питань, котрі стоять перед суспільством і нашою Церквою, то зібрання духовенства тривають по благочиннях, – написав отець Володимир. І вже Барське благочиння Вінницької єпархії явило свідчення цієї Єдності своєю підтримкою канонічного Православ’я, нашої Української Православної Церкви, Її Предстоятеля, Митрополити Київського і всієї України Блаженнішого Онуфрія та рішень Архієрейського Собору УПЦ від 13.11.2018 р.».

Як повідомлялось, митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький) став єдиним архієреєм, котрий не поставив свій підпис під постановою Архієрейського Собору УПЦ.

Схожі публікації