До страждальців через «бренд» УПЦ доєднався В’ятрович

Якщо Українська Православна Церква хоче продовжувати свою діяльність, то її слід перейменувати. Про це 9 листопада 2018 заявив глава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, відповідаючи у чаті для «Главред» на питання, як варто називати УПЦ у зв’язку з останніми подіями навколо Томосу. Про це повідомляє Спілка православних журналістів.

«Це всі розуміли з самого початку – йдеться про Руську Православну Церкву. Якщо ця Церква хоче продовжувати свою діяльність в Україні, саме так вона повинна називатись – РПЦ. Всі чудово розуміють, що ця Церква не є Українською Православною Церквою і не може використовувати той бренд, котрий вона використовувала понад 25 років у нашій країні», – заявив В’ятрович.

Раніше Петро Порошенко заявляв, що після створення Єдиної Помісної Церкви УПЦ буде називатись «Російською Православною Церквою». Пізніше він заявив, що представникам «РПЦ» нічого робити в Україні та порадив їм відправитись «додому, до Росії». А в інтерв’ю ВВС архієпископ Константинополя Іов (Геча) заявив, що будь-якого представництва РПЦ в Україні не буде взагалі. 

Схожі публікації