Доагітувався: мера-агітатора за ПЦУ спіймали на хабарі

Міському голові міста Могилів-Подільський Вінницької області Петру Бровку вручили підозру в хабарництві, повідомив Департамент захисту економіки Національної поліції у Facebook. Раніше про це написав y Facebook і Генеральний прокурор Юрій Луценко, не називаючи прізвища мера, повідомляє СПЖ.

«15 тисяч доларів за 0,3 га землі під забудову. Вінницька прокуратура вручила меру Могилева-Подільського підозру про отримання від забудовника неправомірної вигоди у змові з начальником земельного відділу міськради», – написав Генпрокурор.

Петро Бровко відкрито агітував переходити до ПЦУ. 28 січня він влаштував провокацію у селі Сонячне Вінницької області, де намагався провести незаконне голосування прихожан, щоб швидко перевести громаду Української Православної Церкви до ПЦУ. Мер не давав настоятелю релігійної громади та вірянам висловити свою позицію, а також намагався підняти руку на одного з кліриків Могилів-Подільської єпархії.

Все це відбувалось через кілька годин після офіційного звернення Національної поліції України у Вінницькій області, котра попередила органи місцевого самоврядування про незаконність втручання чиновників у справи релігійних громад.

Коли ж один з присутніх священиків намагався зачитати звернення поліції, мер Могилева-Подільського назвав його «людиною-брехуном, що набрала різних папірців та підкована брехати». Така поведінка чиновника викликала обурення не тільки жителів Могилева-Подільського, а й численних користувачів соцмереж.

Схожі публікації