Депутати БПП закликали Авакова ввести у Почаївську Лавру сили Національної гвардії

Депутати від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик, Олег Барна та Олександр Дехтярчук виступили із заявою щодо забезпечення охорони громадського порядку у Свято-Успенській Почаївській Лаврі. Таке звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова вони адресували 22 листопада під час брифінгу у Верховній Раді України.

«Сьогодні разом з колегами Олегом Барною та Олександром Дехтярчуком, звернулись до Міністра внутрішніх справ з вимогою забезпечити охорону громадського порядку Свято-Успенської Почаївської лаври силами Національної гвардії України. Станом на нинішній день охорону святого місця здійснює незрозуміла громадська організація, яка не може бути в принципі наділена повноваженнями забезпечення функцій охорони. Зважаючи на можливі провокації від представників так званого «русского мира», вимагаємо забезпечити належну охорону силами правоохоронних органів», – заявили народні обранці.

Нагадаємо, за повідомленням Міністерства юстиції України, 24 листопада держава скасувала рішенн про передачу Почаївської Лаври Українській Православній Церкві.

Схожі публікації