Громада УПЦ в Кутах підтвердила своє право на храм ще однією перемогою у суді

16 травня 2018 року громада святої праведної Анни села Кути Шумського району Тернопільської області виграла ще один суд за право увійти до свого храму, котрий по цей день залишається захопленим Київським патріархатом. Як повідомляє Спілка православних журналістів з посиланням на настоятеля парафії УПЦ протоієрея Ігоря Кушнірука, віряни подали позов, щоб усунути перешкоди в користуванні своїм майном.

Скарга була зареєстрована у Тернопільському господарському суді ще торік у липні, однак рішення відкладалось, допоки громада УПЦ остаточно не виграла паралельну судову тяжбу, де була встановлена законність її правовстановлюючих документів на храм.

У захопленій розкольниками церкві також залишилось усе майно громади канонічної Церкви, оскільки священику вдалося забрати лише антимінс. Зі слів настоятеля, його прихожани, отримавши на руки рішення суду, будуть звертатись до виконавців та в поліцію, щоб доступ до храму був забезпечений.

Однак в Кутах разом з цим готуються і до іншого рішення – громада УПЦ у якості альтернативи, швидше за все, продовжуватиме шукати кошти на будівництво.

Схожі публікації