Грицак: Росія ще не розіграла релігійну та мовну карти в Україні

Російські спецслужби готуються до дестабілізації ситуації в Україні на національному, мовному, релігійному підґрунті. Про це заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак у Лондоні під час форуму «Ukrainian week in London», який транслював телеканал «Прямий».

«Агенти російських спецслужб у громадсько-політичних структурах ініціюють провокації на національному та релігійному підґрунті. Я скажу відверто, Росія ще не зіграла релігійну та мовну карту до кінця. Зараз в зв’язку з взяттям українським керівництвом курсу на отримання Томосу та автокефалії української православної церкви, незалежної від Москви, ви не уявляєте, які йдуть атаки. Атаки на тих, хто причетний до цього процесу, та навіть на СБУ», – каже голова СБУ.

«Станом на 2014 рік в Україні існувало понад 600 проросійських організацій, культурологічних, релігійних, спортивних та інших товариств. Одним натисненням кнопки вони всі активізувалися. І коли ми вже активно воювали на сході, розроблявся проект «Бессарабія» зі створення другого фронту, зі створення так званої Бессарабської народної ради», – додав Грицак.

Схожі публікації