Глава Фанару висловив своє незадоволення Амманською зустріччю напередодні її проведення

Через кілька днів після зустрічі з делегацією Єрусалимської Патріархії на Фанарі Константинопольський патріарх Варфоломій направив емоційне послання Патріарху Єрусалимському Феофілу III, в якому висловив своє незадоволення Амманською зустріччю Предстоятелів. Про це повідомляє видання Оrthodox Тimes.

На думку глави Фанару, скликана Патріархом Феофілом братська нарада в Аммані загрожує поваленням встановлених норм і відчуженням Православної Церкви від її церковних підвалин.

«Ми не можемо зрозуміти, як Ви втрачаєте з поля зору або навіть ігноруєте масштаби негативних наслідків цієї ініціативи», – заявив патріарх Варфоломій.

Також Константинопольський патріарх вважає, що Предстоятель Єрусалимської Церкви мав би спочатку звернутися до нього «з додатковими питаннями», і тільки це могло допомогти в досягненні згоди.

Крім того, виявилося, що «якщо ми хочемо бути вірними собі і жити по-Божому, щоб слідувати багатовіковим принципам Православ’я, то Помісна Церква повинна відмовитися, якщо там бере участь Помісна Церква, що стоїть на стороні Російської Федерації».

Схожі публікації