Глава РДА у Попасній агітував громаду перейти в ПЦУ, та забув ім’я її «предстоятеля»

27 січня у Свято-Георгіївському храмі смт. Комишуваха Попаснянського району Луганської області відбулися парафіяльні збори, на яких вирішувалося питання про перехід до ПЦУ, повідомляє сайт Сєвєродонецької єпархії.

Збори парафії  відвідав і голова Попаснянської РДА Сергій Шакун, який намагався переконати вірян перейти в «Єдину Помісну Церкву».

«Від переходу в єдину помісну Церкву нічого не зміниться. Поміняється тільки вивіска. Забереться “московський патріархат” і все», – заявив Шакун.

Також голова районної адміністрації повідомив, що був на дні народження «патріарха» Філарета і розмовляв із «митрополитом Іонифієм, новим, якого обрали». Присутні в храмі поправили Шакуна, нагадавши, що новообраного главу ПЦУ звуть «Епіфаній».

«Він пообіцяв, що приїде і привезе Томос. Щоб ви шанували те, що там написано», – зазначив Шакун, однак віряни почали заперечувати, що їм це не цікаво.

В підсумку громада одноголосно проголосувала за підтримку Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.

Схожі публікації