Глава Антіохійського Патріархату, ймовірно, приїде в Амман, – митрополит Філіпопольський

Представник Антіохійського Патріарха в Москві митрополит Філіпопольський Нифон заявив 19 лютого, що не має точних даних щодо участі Патріарха Іоанна в нараді предстоятелів в Йорданії. Про це повідомляє РІА “Новости“.

“Точної інформації немає. Я так думаю, що збирається”, сказав представник Антіохійського Патріарха при Патріархові Московському і всієї Русі, коментуючи питання про те, чи приїде Патріарх Іоанн X в Амман 26 лютого.

Нагадаємо, на нараду глав і представників помісних Церков Єрусалимський Патріарх Феофіл запропонував прибути всім предстоятелів помісних Церков.

Ініціатива зібратися в Йорданії була висунута для вирішення проблеми розколу православного світу. Вперше її озвучили в листопаді 2019 року.

Запрошення Єрусалимського Патріарха раніше вже прийняли Руська, Сербська, Румунська, Польська Церкви та Церква Чеських земель і Словаччини. Попередньо, її підтримають також в Антіохійської Церкві.

Водночас предстоятелі Константинопольської, Елладської, Грузинської, Кіпрської та Албанської Церков вже заявили, що на нараду в Амман не поїдуть.

Схожі публікації