В РПЦ все ще готові до діалогу з Константинопольським Патріархатом

Глава Синодального відділу РПЦ зі взаємодії Церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда заявив, що у Московському Патріархаті слідкують за Синодом, котрий почав свою роботу у Стамбулі, і розраховують на перемогу здорового глузду та християнської совісті. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Зі слів Легойди, котрий спілкувався на цю тему з представниками Держдуми, в РПЦ зробили все, щоб у Константинопольському Патріархаті не зробили небезпечних крокві, котрі можуть мати за собою дуже тяжкі наслідки для мільйонів православних та світового Православ’я в цілому. В РПЦ очікують, що в якийсь момент ситуація з Константинополем почне розвертатись в іншу сторону.

«Незважаючи на всі рішення РПЦ, двері для діалогу залишаються відкритими», – сказав Легойда. – Ми не знаємо, що там буде відбуватись, ми сподіваємось, що ми, нарешті, побачимо там перемогу здорового глузду та християнської совісті. Сподіваємось на це і подивимось, як будуть розвиватись події».

Нагадаємо, 9 жовтня 2018 року в Стамбулі почав свою роботу Священний Синод Константинопольського Патріархату. Порядок денний засідання не оголошується.

Схожі публікації