В Одесі членів релігійної громади ПЦУ закликали до захоплення собору УПЦ

24 лютого 2019 року під час зборів релігійної громади ПЦУ в соборі Різдва Христового в місті Одеса до членів громади в присутності «священнослужителя» звернувся скандально відомий одеський оперний співак, колишній активіст «Самооборони Одеси» Тодор Пановський. Його промову, в якій він підбурював людей захопити Свято-Успенський собор УПЦ, опублікували в Facebook адміністратори групи «Митрополит Онуфрій наш Предстоятель».

На думку Пановського, достатньою підставою для пред’явлення вимог до громади собору канонічної Церкви може бути той факт, що займаний прихильниками нової церковної структури храм «занадто малий».

«Сьогодні наша Церква страждає від наших чвар. Але не все так погано. Як кажуть москалі: “Не було б щастя, та нещастя допомогло!” Насправді для собору, це моя особиста думка, цей храм занадто малий. Просто іншого немає, тому ми всі тут зібралися, – заявив активіст. – Подумаймо всі, щоб зробити потужний собор, а ще є готовий на Преображенській, той собор, і потрібно прийти і сказати: “А чому там наші священики теж не можуть служити? Чому тільки вони можуть служити там?”».

Схожі публікації