В Овруцькій єпархії спростували фейк Київського патріархату про «обговорення Томосу» з розкольниками

У Мережі розповсюдили фейкову інформацію про те, що митрополит Віссаріон обговорив з представниками Київського патріархату питання Томосу і висловив бажання приєднатись до ЄПЦ. Інформація про це була опублікована, зокрема, на фальшивій сторінці, котру ведуть у Facebook ім’ям правлячого архієрея єпархії. Про це на офіційному сайті Овруцької єпархії повідомив митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон.

«Мер міста Овруч попросив мене у день святкування Дня міста 29 вересня біля пам’ятника святому Макарію відслужити молебень за овручан, – повідомив митрополит Віссаріон. – У цей день зі священиками благочиння я у Спасо-Преображенському соборі відслужив святу літургію, і потім хресним ходом ми підійшли до пам’ятника святому, де продовжували молитись. Тут до нас самочинно з-за якихось кутів вийшов і підійшов розкольник «єпископ Паїсій» зі своїми трьома помічниками та почались з їхнього боку фотографування. На їхню адресу я висказав викривальну промову: ”Чому ви, розкольники, до нас підійшли? Православні правила не дозволяють з вами молитись. Вас не визнає Патріарх Єрусалимський Феофіл та всі Предстоятелі Помісних Церков”». 

Зі слів владики Віссаріона, наступного дня у Facebook під його іменем розмістили чергову брехню, що нібито він з цими розкольниками обговорював питання Томосу та висловив бажання до них приєднатися.

Схожі публікації