В Миколаєві активісти закликали митрополита Питирима підтримати Томос

19 листопада, біля приміщення єпархіального управління Миколаївської єпархії УПЦ, кілька людей – представників громадських організацій міста зажадали від керуючого єпархією митрополита Миколаївського і Очаківського Питирима підтримати Томос для України. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови громадської організації «Асоціації учасників та ветеранів АТО» Ілля Шполянський. 

«Ми передали митрополиту лист, під яким підписалися різні миколаївські громадські організації. Також нами було відмічено про можливу підтримку в процесі єднання церков Миколаєва, в т. ч. попередженнія будь-яких провокацій з боку супротивників Помісної Церкви. Сподіваємося, що будемо почуті церковним керівництвом», – пригрозив Шполянський. При цьому місцеві жителі відзначають, що активіст є іудеєм і сповідує зовсім іншу віру.

Проте, по його заклику підписалися під зверненням: ГО “Асоціація учасників і інвалідів АТО”, ГО “АСОЦІАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВЕТЕРАНІВ АТО”, ГО “Загальна сім’я Миколаєва”, ГО “ЗАВОДСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ і АТО Миколаєва”, Миколаївський обласний центр ГО “держава”, ГО “Комунальна самооборона”, голова Громадської ради при Миколаївській ОДА Юрій Подвишинский. 

Варто відзначити, що подібні акції проходили і в інших містах України.

 

Схожі публікації