Вода наша, а не ваша: глава Браїлова намагався зірвати молебень кліриків УПЦ

19 січня, на свято Богоявлення, у смт Браїлів під Вінницею селищний голова намагався зірвати священнослужителям УПЦ традиційне хрещенське освячення води, котре щороку триває на водоймах поблизу цукрового заводу та електростанції. Про це повідомляє сайт Вінницької єпархії УПЦ.

Як повідомляють у єпархії, о 12:00 протоієрей Михаїл Стець розпочав освячувати воду біля цукрового заводу. Безпосередньо під час освячення, біля водойми з’явився Браїлівський селищний голова Резидент Валерій Дмитрович у супроводі розкольницького священика Леоніда з сусіднього села.

Не чекаючи на закінчення молебню, посадовець почав чинити хуліганські дії по відношенню до священика: вигукувати в мікрофон, що о. Михаїла ніхто сюди не запрошував, обзивати його “московським попом”.

Після 14 години В. Д. Резидент з’явився біля другої водойми, поряд з електростанцію. Тут, саме, освячував воду протоієрей Ростислав Шемет. Цього разу селищного голову супроводжував священик ПЦУ Сергій з Жмеринки.

Удвох вони намагались не дати священику закінчити освячення, зокрема, вигукуючи: «вода наша, а не ваша», «хто вам дав право на освячення води на водоймах».

Дії селищного голови викликали обурення православних громад Браїлова.

Схожі публікації