Влада з активістами влаштували провокацію у приміщенні Ніжинської єпархії УПЦ

19 листопада 2018 року група з десяти осіб увірвалась до приміщення Ніжинського єпархіального управління, щоб влаштувати там провокацію. Про це повідомляє СПЖ з посиланням на сайт Ніжинської єпархії.

Серед активістів, котрі зайняли єпархіальне управління, виявили й представників влади. Зокрема: заступниця голови Ніжинської РДА Мелашенко О.М., заступник Ніжинського міського голови Дзюба С.П., помічниця народного депутата України Кодоли О.М. Стратилат Т.М. та інші персони.

Вони оточили працівницю єпархіального управління та стали безпідставно звинувачувати у непатріотизмі сотні священиків та тисячі вірян Ніжинської єпархії – громадян України, жителів Чернігівської області.

Крім того, представники місцевих авторитетів залишили лист на ім’я архієпископа Ніжинського і Прилуцького Климента із закликом підтримати утворення «Єдиної Помісної Православної Церкви». Активісти зачитали текст звернення, під котрим стоять підписи багатьох ніжинських чиновників. У зверненні військові дії на сході України названі, на подив представників єпархії, «братовбивчою війною».

Схожі публікації