Архієпископ Кіпру закликав посилити молитви для вирішення кризи в Україні

Предстоятель Кіпрської Православної Церкви Блаженніший Архієпископ Хризостом II просить православний світ посилено молитися про вирішення церковного питання в Україні. Про це глава Кіпрської Церкви повідомив 7 листопада на зустрічі з митрополитом Санкт-Петербурзьким і Ладозьким Варсонофієм, пише сайт Московської Патріархії.

Учасники зустрічі, серед іншого, обговорили церковне питання в Україні і ситуацію, що склалася у міжправославних відносинах.

«Зараз весь православний світ повинен посилити молитви про вирішення цієї проблеми, що може статися, якщо, звичайно, до цього прагнуть і залучені сторони. Тверезо, з любов’ю і керуючись однією лише користю для Церкви, ми зможемо вирішувати всі розбіжності, які виникають в нашому житті і є, перш за все, наслідком нашого егоїзму», – зазначив Архієпископ Хризостом.

Нагадаємо, Блаженніший Хризостом заявляв, що Кіпрська Церква може стати мостом для врегулювання проблемного українського питання, щоб «не сталося розколу, який зашкодить єдності всього Православ’я».

Схожі публікації