Справу по захопленню храму в Костянтинівці було розглянуто судом в присутності адвоката УПЦ КП

Пресс-служба Горлівської єпархії повідомляє про те, що в Господарському суді Донецької області відбулося чергове восьме засідання суду у справі про захоплення представниками УПЦ КП Стрітенського храму УПЦ в Костянтинівці. Цього разу засідання відбулося в присутності адвоката «Київського Патріархату».

В ході засіданні розглядалася справа про незаконні зміни в протоколі парафіяльної ради Стрітенського храму. Адвокат «Київського Патріархату» відстоював законність цих змін.

Для ухвалення рішення з даного питання необхідний час, тому суд зробив перерву в розгляді справи до 16 травня 2016 року, тоді ж і відбудеться наступне судове засідання.

Нагадаємо, що представниками «Київського Патріархату» 14 жовтня 2015 року було захоплено храм на честь Стрітення Господнього, що перебував в процесі будівництва, в м. Костянтинівка Донецької області. Горлівська єпархія звернулася до суду та намагається досягнути скасування рішення про переведення храму в підпорядкування «Київського Патріархату», що було прийнято після зміни керівного складу приходу.

На кількох попередніх засіданнях представник інтересів «Київського Патріархату» не був присутнім, тому суд був змушений відкладати розгляд справи.

 джерело